top of page

PRAVIDLA SALÓNU

Pravidla salónu ADYLA TRE PREMIUM DOG SERVICES

 • OTEVÍRACÍ DOBA salónu se může měnit dle aktuálních objednávek zákazníků, tudíž se může lišit od otevírací doby na sociálních sítích, webu či informační tabulce na dveřích.

 • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně při péči o srst, kůži, zuby či zdravotní stav. KONZULTACEposkytujeme pouze osobně a pouze zákazníkům, kteří k nám dochází do salónu. Klientům, kteří k nám nedochází a žádají si konzultaci po telefonu či sociálních sítích účtujeme 200,- na 30min. Platba předem na účet.

 • Vašeho pejska voďte do salonu na VODÍTKU. Už jen z důvodu, že by si váš pejsek návštěvu salonu před vchodem rozmyslel a chtěl odejít. 

 • Na péči přijímáme pouze ŘÁDNĚ VYVENČENÉ PSY. I kdybyste měli dorazit déle o pár minut dejte vašemu pejskovi klid na pořádné vyvenčení. V případě velkého znečištění salónu výkaly a čúranky u zřetelně nevyvenčeného psa vám naučtujeme 500,- za znečištění. Uklízení po vašem pejskovi je velmi časově náročné a zdrží nás klidně i o půl hodiny!

 • Při znečištění přední části salónu vám rádi poskytneme ubrousky a sprej na vyčištění čuranek od vašich pejsků. Pokud víte že váš pejsek očurává pořiďte mu prosím PROTIČURACÍ PÁS. V jiném případě Vám pás zapůjčíme za 200,- na nutnou dobu v průběhu péče u nás v salonu. Berte prosím na vědomí , že náš salón prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která byla finančně velmi náročná. Tuto rekonstrukci, jsme dělali především pro vás, majitele psů. Proto se prosím snažte společně s námi udržet náš salón čistý i pro další návštěvníky.

 • Nepokládejte pejska na recepci ani na stolky nebo gauč. NÁBYTEK SLOUŽÍ PRO VÁŠ KOMFORT. 

 • ČAS ÚPRAVY PSA určujeme my, každý pes má jiné potřeby, někteří potřebují pauzu, nebo pomalejší tempo práce. Někteří snesou rychlejší tempo a spolupracují lépe. Poznáme potřebu vašeho psa a proto pro nás není akceptovatelný časový nátlak od majitele. Uvědomte si prosím, že pracujeme s živými tvory, kteří mají své nálady a čas úpravy nemusí být pokaždé stejný. Čas úpravy se může protáhnout i náročnou střihovou úpravou, zanedbaným stavem srsti nebo nechtěným poraněním psa.

 • Psí zákazníky NIKDY NESEDUJEME A to ani v případě žádosti majitele!! Sedace patří do rukou veterinárního lékaře. A stres z návštěvy salónu nesníží ba naopak prohloubí. PSY NEUVAZUJEME. Uvazujeme pejsky starší a „sebevrahy“, kteří i přes veškerou pozornost mohou spadnout a poranit se. Takové pejsky je bezpečnější uvázat a předejít tak k úrazu. V jiných případech pejsky učíme stát bez podpory závěsů, který pro nás ani pro pejska není komfortní.

 • Při individuálním přání střihu na vaši žádost prosím doneste FOTOGRAFII STŘIHU psa, alespoň podobného střihu. Tak jak se vám střih líbí- (ne jak se vám Nelíbí)

 • REKLAMACI střihu nebo jakýkoliv problém prosím řešte okamžitě při přebírání psa. V případě jakýchkoliv zdravotních komplikací, po koupelých, čištění chrupu, návštěvy solné jeskyně a další nás prosím kontaktujte abychom měli šanci problém řešit a eventuálně vás odeslat k našim smluvním veterinářům, kteří vám s problémem poradí a my budeme moci snáze řešit případné financování problému. Reklamace typu, náš pes se osypal dva týdny po návštěvě salónu, bohužel nejsme schopni akceptovat. Během těchto několika týdnů či dní se mohlo odehrát obrovské množství skutečností, které mohlo ovlivnit vznik jakékoliv reakce či alergie.

 • Srst upravujeme dle přání zákazníka ale i dle stanov wellfare, velmi zadredované psy NEROZČESÁVÁMEjelikož zastáváme názor, že tato praktika není humánní a psovi není příjemná.

       Funkční srst psů, potřebnou pro jejich život, z důvodu termoregulace a      ochraně kůže NEHOLÍME. Nýbrž vyčesávame a provzdušňujeme. V jiném případě holíme pouze z důvodu zdravotních komplikací, např. Rozsáhlého hotspotu a jiné.

 • CENU péče určujeme my. Ceny nejsou smluvní. Od stavu psa se odvíjí i cena úkonu. Čím horší stav srsti,drápů, zubů , tím vyšší cena, která může přesáhnout ceny v uvedeném ceníků. Cenu velmi často nelze určit přesně před péčí, rozsah dredů se často ukáží až po kosmetickém ošetření psa. Na vaši žádost vás v průběhu péče můžeme informovat o cenovém odhadu.Veškerou práci u takových psů, zaznamenáváme fotografiemi, aby nedocházelo k nedorozuměním, mnoho majitelů totiž ani netuší kolik dredů a jiných neduhů jejich pes v sobě skrývá.

 • ZRUŠENÍ TERMÍNU nám dejte vědět prosím minimálně 24 hodin předem. V jiném případě vám budeme fakturovat 50% Z CENY objednané služby. Neakceptujeme nezrušený termín s výmluvou „snažil/a jsem se dovolat, nikdo to nebral“ napište nám email, nebo sms aby se k nám tato informace donesla.

 • Po ZRUŠENÍ či propadnutí třetího termínu bez omluvy a úhrady vyřazujeme klienty s databáze. A není možné se již objednat.

 • POZDNÍ PŘÍCHOD akceptujeme do 30 MINUT od sjednaného času. Po té si vyhrazujeme právo zákazníka odmítnout.

 • Na všechny procedury je NUTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT včetně stříhání drápků, konzultací a další.

 • OBJEDNÁVÁNÍ termínů nejlépe řeště přes náš online rezervační systém. Objednávání dentální hygieny na email dogdental@email.cz, dentální hygienu nelze objednat přes rezervační systém. Pokud se chcete objednat telefonicky a my vám telefon nebereme napiště nám prosím zprávu a my se vám ozveme zpět. Nejspíše pracujeme na jiném pejskovi, který potřebuje naši stoprocentní pozornost. Dotazy ohledně seminářů či kurzů směřujte na emailpsisalonadylatre@email.cz

 • Na objednané termíny CHOĎTE MAXIMÁLNĚ 5-10 MINUT PŘEDEM. Pokud dorazíte dříve běžte vyvenčit vašeho pejska. Na dodělání předchozích klientů potřebujeme klid. Bohužel pro nás není akceptovatelné přebrat pejska o půl hodiny či hodinu dříve 

 • VYZVEDÁVEJTE své mazlíčky v předem stanovený čas, ne dříve. Pokud vás váš pejsek uvidí přicházet je pro nás náročné jej dodělat. A může dojít ke zranění např. Skokem ze stolu a jiné. Při vyzvedávání dříve nebo později než je předem určený čas nás informujte a vše s námi konzultujte. V případě pozdního vyzvednutí po zavírací době si účtujeme příplatky. 

 • Vyhrazujeme si právo ODMÍTNOUT PÉČI či zrušit objednání bez udání důvodu.

bottom of page